O nás

Firma Jan Brzokoupil - BLOX vznikla v roce 1991. Prvotní činnost spočívala v opravě lékařských mechanických nástrojů, jemnomechanických přístrojů a ve výrobě drobných pomůcek pro lékaře.

Naše hluboké znalosti při obrábění a dalším zpracování nerezových materiálů pak postupem času vedly k rozšíření našich výrobních aktivit i do jiných oborů, které výrobky z nerezové oceli používají, např. při čištění v UZ mycích linkách, v elektrotechnice, ve vakuové technice, atd...

Naše činnost je zaměřena převážně na kusovou a malosériovou výrobu speciálních výrobků, které jsou pro velké firmy mnohdy nezajímavé a neekonomické. Snažíme se o velmi rychlé, ale přitom maximálně kvalitní uspokojení požadavku zákazníka.

Naše firma dnes může nabídnou komplexní služby ve výrobě výše uvedených výrobků: nabízíme technickou konzultaci daného problému, vytvoření výkresové dokumentace, návrh technologického postupu, zajištění potřebného materiálu a vlastní výrobu, popřípadě montáž a uvedení do provozu.

 Používáme moderní technologie zpracování, svařování i povrchových úprav a díky spolupráci s mnoha firmami, můžeme zajistit potřebné technologické operace, které sami nemáme k dispozici. Zákazník má tak u nás komplexní službu na jednom místě.

Našim krédem je maximální spokojenost zákazníka. Tento trend se nám za celou dobu působení naší firmy osvědčil, což dokazuje stálost zákazníků a příznivé reference od nich.

Jan Brzokoupil - BLOX, Trávník 2, 750 02 Přerov, tel: +420 728 847 760
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky