Reference

Náš nejúspěšnější výrobek - artroskopický držák - univerzální držák pro artroskopické operace ramene se nachází v 58 nemocnicích v České republice a ve 29 nemocnicích na Slovensku.

Jako příklad můžeme uvést Nemocnici Motol, Fakulní nemocnici Královské Vinohrady, Fakultní nemocnice v Plzni, FN v Hradci Králové, Vojenskou nemocnici v Olomouci, Fakultní nemocnici v Ostravě - Porubě, Fakultní nemocnici Martin, nemocnici v Popradu, Žilině, Bánské Bystrici, Trnavě a mnoho dalších.

Naším novým výrobkem na trhu je teleskopická zástěna pro udržení diskrétní zóny pro hospitalizované pacienty. O výrobek je velký zájem, neboť se jedná nový trend prosazovaný v evropských nemocnicích. Náš výrobek můžete vidět třeba v nemocnici v Přerově.

Strojní výrobu jsme realizovali nejen u mnoha zákazníků v našem okrese, ale i v celé České republice. Naši zákazníci jsou jak menší firmy, tak i velké firmy a instituce.

Při případném zájmu Vám rádi sdělíme kontakt na konkrétní referenci zákazníka ve vašem nejbližším okolí.

Jan Brzokoupil - BLOX, Trávník 2, 750 02 Přerov, tel: +420 728 847 760
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky